Pozdravljeni kolesarji!kronometer 300x210 - Zaključek kolesarske sezone 2013 in 5.Sovičin kronometer

Za nami je še ena uspešna kolesarska sezona. Letos smo se skupaj potepali 33-krat. Izpeljali smo nekaj novosti, katere velja v bodoče ohraniti. Vso statistiko letošnjih potepanj si je mogoče ogledati v tabeli  Statistika Sovica.

Po običaju sezono zaključimo s kronometrom in tako je bilo tudi tokrat. Petega Sovičinega kronometera se je minulo nedeljo udeležilo 15 kolesarjev. Ponovno je bila na štartu tudi dekle, od licenciranih kolesarjev pa sta se vabilu odzvala Matej Mugerli in Urban Vesel, medtem ko sta se zaradi obveznosti Peter Vesel in Tadej Hiti opravičila.  S sedem kilometrsko razdaljo med Cajnarji in Topolom je najhitreje opravil Rok z izvrstnim časom 9 minpokal 300x225 - Zaključek kolesarske sezone 2013 in 5.Sovičin kronometerut in 54 sekund. Prehodni pokal pa je po naših posebnih pravilih pripadel Vinku, ki je svoj osebni rekord izboljšal za sedem sekund. Poleg Roka je novi član v Klubu 40  postal tudi Bajec. Kdo bo naslednji, bomo videli v naslednjih sezonah. Seznam udeležencev kronometra z doseženimi rezultati si lahko ogledate v TABELI dosežkov.

Po končanem kronometru smo v enem od cerkniških lokalov izvedli podelitev prehodnega pokala.

Se vidimo spet nekje aprila naslednje leto.

Lp, Toni.