TKD Sovica v sodelovanju z Knjižnico Jožeta Udoviča Cerknica organizira tekaško predavanje, ki bo v sredo, 12.3. ob 19:00 v prostorih knjižnice v Cerknici. Gostili bomo priznanega tekaškega strokovnjaka, dr. Branka Škofa, ki je sicer prodekan na Fakulteti za šport.

Tekaško predavanje je zaradi nenadne bolezni dr. Branka Škofa prestavljeno na 19.3. ob 19:00. Hvala za razumevanje in vabljeni naslednjo sredo!

Celozaslonski zajem 5.3.2014 120426 - Vabilo na tekaško predavanje in predstavitev Notranjskega tekaškega pokala 2014 - prestavljeno na 19.3.

Obenem bo na tekaškem predavanju predstavljen Notranjski tekaški pokal 2014, ki se sicer prične v soboto, 5.4. na Uncu, kjer bo potekal Maistrov tek. 13. 4. sledi Tek na Križno goro, za prvega maja pa Tek na Slivnico. Več o predstavitvi pokala pa na predavanju in pozneje na straneh TKD Sovice.

Vabljeni v čim večjem številu! Predavanje je brezplačno!