Ob zaključku ELGONova Notranjskega tekaškega pokala, vas vabimo na slavnostno podelitev medalj in pokalov najhitrejšim in najvzrajnejšim tekačem, ki bo potekala 5.novembra ob 18.00 v Kulturnem domu v Cerknici.
Vljudno vabljeni tekači in ostali podporniki teka in športa!Celozaslonski zajem 27.4.2014 220351 - Vabilo na slavnostno podelitev ELGONova NTP 2014 in pregled pokala

Oglejte si, kateri tekači so se letos v ELGONova Notranjskem tekaškem pokalu tekli na vseh osmih tekih:

ELGONova NTP – udeleženci na vseh tekih  P9215427

  1. Tia Clea Sterle Podobnik
  2. Nina Uljan
  3. Lara Mihelčič
  4. Ema Bebar
  5. Hana Zabukovec
  6. Tinkara Plos
  7. Kiara Sterle
  8. Nik Gostiša Lah
  9. Patrik Korenjak
  10. Tanej Fatur
  11. Tine Zabukovec
  12. Jure Mlakar
  13. Jošt Ule
  14. Urban Hiti
  15. Nace MlakarP5011341
  16. Miha Mlakar
  17. Luka Milavec
  18. Vid Zigmund
  19. Nejc Šraj
  20. Meris Dulič
  21. Jure Bebar
  22. David Vereš
  23. Jakob Simičak
  24. Vasja Kocman
  25. Jože Petkovšek
  26. Jan Petrič
  27. Blaž Štrukelj
  28. Sebastien Janež
  29. Samo GostišaP9145151
  30. Boštjan Anzeljc
  31. Zoran Gale
  32. Milan Zalar
  33. Toni Bavdek
  34. Stane Ferfila
  35. Jure Gornik
  36. Anja Turšič
  37. Bojana Levstek
  38. Kristina Bele
  39. Barbara Udovič
  40. Lidija Jernejčič
  41. Nada Merlak

Najboljša OŠ po številu zbranih točk glede na število učencev v šoli:
OŠ Nova vas

Najboljša OŠ po številu udeležencev glede na število učencev v šoli:
OŠ Nova vas
* Ob tem velja pohvaliti tudi OŠ Stari trg, ki je vsako leto bolj za petami OŠ Nova vas. Obe šoli sta sicer v veliki prednosti pred ostalimi.

Najuspešnejše društvo v ELGONova NTP 2014:

TKD Sovica

Točkovanje  – kategorije skupno (v otroških kategorijah medalje za 4.,5.,6. mesto):

P1:

  1. Tia Clea Sterle Podobnik
  2. Nina Uljan
  3. Lara Mihelič
  4. Eva Kovačič
  5. Ela AnzelcOsnovnošolcev se je na teku nabralo preko 160!
  6. Lana Arko

P2:

  1. Ema Bebar
  2. Hana Zabukovec
  3. Tinkara Plos
  4. Meta Drobič
  5. Kiara Sterle
  6. Ida Janež

P3:

  1. Sara Zidar
  2. Maja Zbačnik
  3. Veronika Bačnik
  4. Karmen Zabukovec
  5. Laura Cascio Lavrič
  6. Pia Franko

F1:

  1. Nik Gostiša Lah
  2. Patrik Korenjak
  3. Tanej Fatur1010469 - Vabilo na slavnostno podelitev ELGONova NTP 2014 in pregled pokala
  4. Pavel Trojer
  5. Tine Zabukovec
  6. Jure Mlakar

F2:

  1. Nace Mlakar
  2. Miha Mlakar
  3. David Zabukovec
  4. Luka Milavec
  5. Vid Zigmund
  6. Drejc Trojer

F3:

  1. Jaka Grže
  2. Nejc Šraj
  3. Meris Dulič
  4. Jure Bebar
  5. David Vereš
  6. Jakob Simičak

Moški (A) do 29 let:

  1. Vasja Kocman
  2. Borut Albreht11. Tek po polhovih stopinjah
  3. Izak Hribar Meden

Moški (B) 30-39 let:

  1. Jože Petkovšek
  2. Denis Guzelj
  3. Jan Petrič

Moški (C) 40-49:

  1. Matjaž Arko
  2. Jože Otoničar
  3. Andrej Trojer

Moški (D) 50-59:

  1. Rolando Turšič
  2. Stanko Turk
  3. Zoran Gale

Moški (E) 60 in več:

  1. Ivan Ruparčič
  2. Stane Ferfila
  3. Jure Gornik

Ženske (F) do 29:Štart teka.

  1. Katja Šivec
  2. Anja Turšič
  3. Marijana Toplek Dovjak

Ženske (G) 30-39:

  1. Bojana Levstek
  2. Andreja Sterle Podobnik
  3. Mojca Modic

Ženske (H) 40-49:

  1. Kristina Bele
  2. Barbara Udovič
  3. Lidija Jernejčič

Ženske (I) 50 in več:

  1. Nada Merlak
  2. Marinka Petkovšek
  3. Lunka Mojca

 

Moški absolutno:

  1.        Jože Petkovšek
  2.        Denis Guzelj
  3.        Borut Albreht

Ženske absolutno:

  1.        Kristina Bele
  2.       Katja Šivec
  3.       Bojana Levstek