Le še nekaj dni nas loči od 16. Teka ob Cerkniškem jezeru. Pred nami sta še dva treninga, ki bosta priprava na ta tek.

Slika1187 1024x670 - Tekaški trening, 29. in 31.5.

V torek se nas je zbralo 12 tekačev. Z leve stojijo: Drago Blanuša, Roman Žnidaršič, Matej, Nejc Gornik, Andrej Tratnik, Izak Hribar Meden. Z leve čepijo: Samo Gostiša, Janez Vereš, Jože Otoničar, Milan Gornik, Andrej Lindič. Na sliki manjka Bernard Čeček.

Torek: piramidni trening intervalov: 1,3,3,5,3,3,1min z vmesnimi pavzami 3min. Tempo hitrih ponovitev nekje na 85-90% srčnega utripa. Seveda pa še primerno ogrevanje, tekaška abeceda in iztek.

Četrtek: ta trening bo posvečen predvsem pripravi na tekmo. To pomeni, da bomo naredili precej krajši, a nekoliko bolj intenziven trening. Vabljeni vsi, ki vas zanima, kako pravilno trenirati dan ali dva pred Tekom ob Cerkniškem jezeru.

Ribiški kot, torek in četrtek ob 18:00. Vabljeni!