TKD SOVICA – ZMAGOVALCI ZIMSKE LIGE CERKNICA V MALEM NOGOMETU 2015/2016

Nogometni klub Cerknica je po dveh letih premora organiziral tradicionalno Zimsko ligo v malem nogometu, ki je potekala v cerkniški telovadnici ob nedeljah od decembra do začetka marca.

V članski konkurenci je nastopalo deset ekip in velika zmagovalka te sezone je ekipa TKD Sovica. Trud ekipe, ki že 12 let nastopa v podobni zasedbi se je obrestoval in v odločilni tekmi za prvo mesto je TKD Sovica z rezultatom 2 : 1 premagala ekipo Kavarne Grajski park Vitez iz Logatca. Tretje mesto je osvojila ekipa Boca Juniors iz Cerknice.

TKD Sovica pa ni postala samo zmagovalna ekipa lige ampak iz nje prihaja tudi NAJ igralec za sezono 2015/2016 in to je naš glavni golgeter David Bunderla!

Čestitke vsem ekipam in srečno na parketu v novi sezoni Zimske lige 2016/2017.