Nov 19 V ponedeljek ob 21:15 imamo trening v telovadnici v Grahovem.Tokrat imamo lažji trening, saj vas je veliko teklo včeraj polmaraton v Palmanovi.Vabljeni v čim večjem številu! About Izak Hribar Meden View all posts by Izak Hribar Meden → ← Previous Next →