Brezplačni treningi v Ribiškem kotu za začetnike in začetnice

Prvi trening je že za nami in imele smo se super! Naslednji bo v torek ob 18.30 – sprememba zaradi daljšega dneva.

Treningi so prilagojeni začetnikom. Trajajo eno uro, sestavlja pa jih tek, gimnastične in raztezne vaje, atletska abeceda. Program treningov se bo sproti tudi dopolnjeval.

Treningi so odlična priložnost, da se razgibamo in tako poskrbimo za naše zdravje. Skupaj pa bomo imeli še priložnost za druženje!

Se vidimo v torek!

Hani Ivančič

Treningi za izkušene tekače 

V torek in četrtek seveda potekajo treningi tudi za že obstoječo skupino, kjer vadijo hitrejši tekači. V torek se dobimo ob 18:30 v Ribiškem kotu, v četrtek pa ob 18:30 pri gostilni Kebe na koncu asfalta, saj bomo opravili z daljšo traso. Plan za torek povem na treningu. V torek bomo delali na hitrosti, v četrtek na vzdržljivosti.

Četrtek, 23.5. ob 18:30 pri gostilni Kebe: ogrevanje 10min, tekaške vaje, glavni del treninga – 4min-8min-14min. Odmor je enak intervalu, torej to pomeni, da je prvi odmor dolg 4min in drugi 8min. Intenzivnost teka je podobna intenzivnosti teka na tekmi na 10km. Na koncu še iztek.

tek trening 1024x677 - Tekaška vadba za začetnike in začetnice (21.5.) in vadba za izkušene tekače (21. in 23.5.)

21.5.2013 – rekordna udeležba