Tekaška vadba bo v prvem avgustovskem tednu potekala po sledečem razporedu:

Vadba za izkušene tekače (Dolenje Jezero) – treningi prilagojeni za Tek po sledeh medveda:

torek ob 19:00: 4x5min z odm=3 + 1x10min
četrtek ob 19:00: 10x1min z odm=1min + 4x2min z odm=1min

Vadba, ki poteka v sredo Cerknici za 1.,2. in tretjo skupino ta teden izjemoma odpade zaradi moje odsotnosti. Prav tako odpade tekaška vadba v Loški dolini v četrtek za vse 3 skupine. Znova se vidimo v prihodnjem tednu 🙂

Skupinska prijava za Ljubljanski maraton:

prijavnino z vsem svojimi podatki (razdalja, dolžina, letnica rojstva, številka majice, ime in priimek) lahko poravnate ta in naslednji teden v torek ali četrtek – prijave zbira Nejc Gornik (040 413 424), prijave potekajo do 18.8., štartnina znaša 30eur. Pogoj je plačana članarina za Sovico za leto 2015.

Lp,

Izak