2. Tek po Blokah, NTP 2010

Bloški teki, “ta suhi”, so uspeli. Najbolj tistim, ki ste se udeležili te prireditve in organizatorjem, ostalim ostane vabilo za naslednje leto.

Na Blokah smo v NTP tekli drugič. ŠD Bloke in OŠ Nova vas so zgledno izpeljali 2. Tek po Blokah, ki je otvoril jesenski del tekaške sezone na Notranjskem.

Zmagovalci so vsi, ki so izkoristili lepo sončno nedeljo, na prvih mestih pa Gašper Bregar pri moških, ki si je pred Lukom in Denisom pritekel lepo prednost, pri ženskah pa tretjič zapored Valentina Rebec, pred novinko v NTP, Stanonik Katjo in vodilno v seštevku Bele Kristino.

Tudi med osnovnošolci je nastopilo kar nekaj novih obrazov, in na stopničke so se s prvim letošnjim nastopom v NTP zavihteli: Dominika Urbiha (2. P1), Teja Jenko (1. P2), Lara Milavec (3. P3) in Erazem Stanonik (3. F1). Družino Stanonik, ki je prvič v NTPju, je uspešno zastopal še Simon, ki je bil v F3 6. Bravo!

Poglejte si še ostale REZULTATE:

(Če želite, da se vam rezultati odprejo v čez celo stran uporabite spodnje povezave.)
Rezultati po KATEGORIJAH, 2. Tek po Blokah; Nova vas 12.9.2010

Rezultati ABSOLUTNO, 2. Tek po Blokah; Nova vas 12.9.2010

SKUPNO TOČKOVANJE V NTP 2010:    ABSOLUTNO (člani),  KATEGORIJE (osnovnošolci in člani)

FOTO: Nekaj slik je že na strani ŠD Bloke, Nace Farkaš pa je objavil kar tri galerije: tek otrok, tek odraslih in podelitev. Če dobimo še kakšne fotografije, objave sledijo. Če ste posneli tudi svoje, jih delite še z ostalimi, lahko vam jih objavimo.

NASLEDNJI TEK NTP 2010: V soboto 25.9.2010 popoldan v Kozariščah v Loški dolini bo na sporedu 7. Tek po polhovih stopinjah.

PA ŠE TO:

Tek so omogočili:

* OBČINA BLOKE
    * NOVOLIT D.O.O., NOVA VAS
    * OŠ TONE ŠRAJ – ALJOŠA, NOVA VAS
    * KOVINOPLASTIKA LOŽ
    * ZAVAROVALNICA TRIGLAV, POSTOJNA
    * MODIC FRANC S.P., STUDENO
    * KRAŠEVEC FRANC S.P. MIZARSTVO, NOVA VAS
    * ŠIRAJ MIRAN S.P., NOVA VAS
    * AVTOPREVOZNIŠTVO KLANČAR VOJKO S.P., NOVA VAS
    * HIJA DOO, BAR LOVEC, NOVA VAS

in vi in toplo sonce :)

PARTNERJI NTP 2010:

fundacija za šport

Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.

Športna zveza Cerknica

Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2010
Kovinoplastika  Lož Kovinoplastika Lož
Svarog Wellness,  AndiFit - Andreja Podobnik s.p. Wellnes Svarog – Andi Fit, Andreja Podobnik s.p.
Novolit Novolit, Nova vas

… in ne pozabi, Lepu je tečt!