pasica teki2010 bloke - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010

 

Pred nami je jesenski del Notranjskega Tekaškega Pokala 2010. Najprej se dobimo na Blokah. Tudi tam je lepu tečt!

Tek po Blokah bo na sporedu šele drugič a glede na lansko veliko udeležbo nas bo tudi letos veliko. Športno društvo Bloke in OŠ Nova vas prirejata drugi Tek po Blokah v nedeljo 12. septembra ob 10:00.

Vabila ne smejo izpustiti tisti, ki radi tečejo v naravi, na kratkih razgibanih trasah z vsakršno podlago, kot je makadam, kolovoz, gozdna mehka pot, asfalt… Proga ponuja ravnine, klančke, spuste, lepe razglede, posebej na Snežnik pa tudi na Bloško jezero, tek skozi naselje, kjer vaščani navijajo … vse to na manj kot 7 kilometrih.

ZEMLJEVID PROGE

Trasa: Start je poleg travnatega igrišča v Novi vasi. Teče mimo osnovne šole in naprej po asfaltni cesti in že v Nemški vasi zavije desno, nato v gozd po kolovozni poti in se zopet priključi na cesto proti vasi Volčje. Pri cerkvi v Volčjem zavije desno na kolovozno pot v smeri vasi Runarsko. Tu je okrepčevalnica. Na dveh tretjinah proge zavije desno v gozd (spet okrepčevalnica) in preko vzpetine nadaljuje v vas Veliki Vrh in nato do ulice novega naselja v Novi vasi. V križišču nasproti podjetja Novolit nadaljujemo naravnost po pločniku ter po 100 m zavijemo desno proti cilju. Cilj je na isti točki kot start.

Dolžina:

6,7 km za člane
Osnovnošolski teki:
600 m za P1/F1
1000 m za P2/F2
1600 m za P3/F3

trasa nova - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010

VIŠINSKI PROFIL PROGE:

Več na http://www.geopedia.si

Trasa je primerna za vsakogar. Na progi sta 2 okrepčevalnici in okrepčilo na cilju.

 

Dolžina na prikazenem profilu je krajša, ker zanjih 100m ni bilo merjenih. Višinski profil in karta izmerjena z GPS napravo Garmin Forerunner 305 ob jasnem vremenu v poletnem času. Natančnost cca +/- 10m.

tek po Blokah09   profil - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010


PRIJAVE:
Prijave bodo zbirali na igrišču za OŠ Nova vas od 8:00 do 9:30. Prosimo upoštevajte vsa navodila in napotke prijavne ekipe. Tečemo na lastno odgovornost, prireditev bo ob vsakem vremenu. Tek poteka po Pravilih NTP 2010.

ŠTART teka na 6,7 km za člane je ob 10:30 izpred brunarice ob nogometem igrišču. Cilj je na istem mestu.

ŠTART teka za osnovnošolske kategorije je na isti črti, kot za člane, po naslednjem razporedu:
– P1/F1: 10:00
– P2/F2: 10:05
– P3/F3: 10:15

Štartnina je za odrasle 10€, za teke v osnovnošolskih kategorijah štartnine ni. Fino, ne wink - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010

Potrebujete več informacij? Kontakt: Janez Milavec – 041/717-383; in spletna stran organizatorja teka na www.sd-bloke.si

Vas zanima trenutna skupna razvrstitev v NTP 2010: ABSOLUTNO (člani),  KATEGORIJE (osnovnošolci in člani)

LEPU JE TEČT! Tudi na Blokah wink - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010

PARTNERJI NTP 2010:  

fso%20120x60 - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010

Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.

Športna zveza Cerknica

 

Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2010
Kovinoplastika Loz - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010 Kovinoplastika Lož
svarog wellness - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010 Wellness SVAROG zajema dejavnosti:

Nega obraza in telesa, Pedikura, Manikura, umetni nohti, Individualni programi oblikovanja telesa – prehrana, vadbaMasaža,  Depilacija, Kavitacija – nekirurška liposukcija, oblikovanje telesa, Spa kapsula – sprostitev in oblikovanje telesa, Savne – infra savna in finska savna

Novolit logo - Vabilo na 2. Tek po Blokah, NTP 2010 Novolit, Nova vas