NTP znak 2009 pokoncni 150 - Rezultati 13. Teka okoli Cerkniškega jezera - NTP 2009

Bolje dvesto mokrih, kot tristo kosmatih. Za nami je 13. ponovitev tekov okoli Cerkniškega jezera v organizaciji TD Notranjska.

Kljub jutranji plohi in muhastemu vremenu se je na štartu vseh tekov nabralo 199 tekačev in tekačic. Otroci so še tekli v suhem vremenu, medtem ko je člane v zadnjem delu teka opral naliv, ki je zaznamoval današnjo prireditev. Tek je bil v odsotnosti vročine prijetnejši kot lani, družabni del pa je bil omejen le na krog dobitnikov priznanj, ki so vztrajali do podelitve.

Zmagovalci današnjega teka so vsi, ki so z veseljem prišli na štart in zadovoljni končali tek. Pokale in medalje pa delimo tistim, ki so med vsemi najhitrejši – tu se v imenu organizatorja  opravičujemo obema tekmovalkama in tekmovalcema, ki bi morali prejeti pokal za 2. oz. 3. mesto v absolutni konkurenci. Dobite jih naknadno – in koš poljubčkov.

Tudi tokrat vas vabimo, da poveste svoje mnenje v naši redni ANKETI. Odzivi na anketo so vedno številčnejši, zato povejte svoje mnenje, da boste upoštevani tudi vi.

REZULTATI:

(Če želite, da se vam rezultati odprejo v čez celo stran uporabite spodnje povezave.)

Rezultati po KATEGORIJAH, 13. Tek okoli Cerkniškega jezera; Dolenje jezero 7.6.2009

 

Rezultati ABSOLUTNO, 13. Tek okoli Cerkniškega jezera; Dolenje jezero 7.6.2009

 

SKUPNI SEŠTEVEK ZA NTP 2009:            Absolutni seštevek                      Po kategorijah (članske in otroške)

Kot lahko opazite ste skoraj vsi že prejeli kakšno piko v Notranjskem tekaškem pokalu. Če jo uspete unovčiti pri kakšnem slovenskem trgovcu, to sporočite še ostalim icon7 - Rezultati 13. Teka okoli Cerkniškega jezera - NTP 2009

Rezultati tega teka iz prejšnjih let: 2008, 2007 in 2006

 

PARTNERJI NTP 2009:  
fso%20120x60 - Rezultati 13. Teka okoli Cerkniškega jezera - NTP 2009 Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Obcina%20Cerknica 60 - Rezultati 13. Teka okoli Cerkniškega jezera - NTP 2009 Občina Cerknica in Športna zveza Cerknica, ki je nosilec NTP 2009
oron 150 - Rezultati 13. Teka okoli Cerkniškega jezera - NTP 2009 Lokalna kabelska postaja TV Oron
Novolit logo - Rezultati 13. Teka okoli Cerkniškega jezera - NTP 2009
Novolit d.o.o., Nova vas