TeknaSlivnico 2010 pasica - Rezultati 11. Teka na Slivnico

Na NTP je posijalo sonce, na Teku na Slivnico pa je sijalo preko 150 tekačic in tekačev. Zakaj? Ker Lepu je tečt!

Gora čarovnic je bila danes polna. Tradicionalni prvomajski pohodi marsikoga prvič v letu zvabijo, da peš osvoji Slivnico, že deset let pa jo osvajajo tudi tekači. Danes smo imeli krasno jasno in toplo vreme, ki je zaostalo na prejšnjih dveh tekih NTP. Na vrh Slivnice, t.i. kraljevske preizkušnje NTP, je uspešno priteklo vseh 93 prijavljenih članov, po ulicah Grahovega pa je teklo 59 mladincev. Super ste bili!

Veseli nas, da so se vrnile punce in da so vse tako suvereno pritekle na vrh Slivnice. Padel je rekord proge za moške, ki zdaj znaša 39:35 in je bil vreden plato čevapčičev, ki ga je Sebastjan Zarnik odnesel domov (da boste vedeli, kje bo jutri piknik). Kako ste se po štoparici odrezali ostali si poglejte…

REZULTATE:

(Če želite, da se vam rezultati odprejo v čez celo stran uporabite spodnje povezave.)
Rezultati po KATEGORIJAH, 11. Tek na Slivnico; Grahovo, 1.5.2010

Rezultati ABSOLUTNO, 11. Tek na Slivnico; Grahovo, 1.5.2010

 

SKUPNO TOČKOVANJE V NTP 2010:    ABSOLUTNO (člani),  KATEGORIJE (osnovnošolci in člani)

Slike in video sledijo… Če ste posneli tudi svoje, jih delite še z ostalimi, lahko vam jih objavimo.

NASLEDNJI TEK NTP 2010: V nedeljo 6.6.2010 ob 9:30 v Ribiškem kotu na Cerkniškem jezeru. Letos bomo tekli po novi progi wink - Rezultati 11. Teka na Slivnico

PA ŠE TO:

Stalaktiti, pra-grahovski bend, so nam posodili ozvočenje, da smo lahko izpeljali podelitev in žrebanje nagrad. Le-to je potekalo pod geslom “1,2,3, kogar ni nič ne dobi”, v vrečke pa so nagrade natrosili Elektro Ljubljana, Elgoline, Elgo Nova, Alpod. Bog vam povrni. Gasilcem PGD Grahovo in drugim prijateljem TKD Sovice pa tudi, saj brez vas tega teka nebi bilo.

PARTNERJI NTP 2010:  

fso%20120x60 - Rezultati 11. Teka na Slivnico

Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.

Športna zveza Cerknica

 

Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2010
Kovinoplastika Loz - Rezultati 11. Teka na Slivnico Kovinoplastika Lož
svarog wellness - Rezultati 11. Teka na Slivnico Wellnes Svarog – Andi Fit, Andreja Podobnik s.p.
Novolit logo - Rezultati 11. Teka na Slivnico Novolit, Nova vas

… in ne pozabi, Lepu je tečt!