krizna gora NTP pasica09 - Vabilo na 7. Tek na Križno goro

Športno društvo Križna gora vas vabi na tradicionalni sedmi Tek na Križno goro, ki bo v nedeljo, 19.4.2009.
Proga je enaka, kot vedno – kratka in sladka. Tek se začne v Ložu na asfaltu in poteka po cesti do naselja Sveta Ana, kjer zavije desno na kolovoz, ki se pne do vrha Križne gore. Cilj je med cerkvijo in zvonikom na samem vrhu gore. Prireditelji sprejemajo tudi prijave pohodnikov, ki se želijo udeležit te množične prireditve.

ZEMLJEVID PROGE

Trasa: asfalt do Sv. Ane nato kolovoz do vrha

Dolžina:

4,1 km za člane (štart v Ložu)
4,1 km za otroke kat. P3 in F3 (štart v Ložu)
1600 m za otroke kat. P1, P2 in F1, F2 (štart pri Sv. Ani)

Rekord proge (članski):

M: 0:17:37 – Malavašič Borut (2007)
Ž: 0:20:42 – Simona Žabjak (2006)

Kako pridete do Loža, kjer je vpis in štart proge si oglejte TUKAJ.

krizna gora trasa - Vabilo na 7. Tek na Križno goro

VIŠINSKI PROFIL PROGE:

Višinski profil in karta izmerjena z GPS napravo Garmin Forerunner 305. Natančnost cca +/- 8m. Višinski profil izdelan s pomočjo SportTracks.

krizna gora profil - Vabilo na 7. Tek na Križno goro

PRIJAVE:
Prijave bodo zbirali od 8:00 do 9:30 pred stavbo Kovinoplastike Lož. Prosimo upoštevajte vsa navodila organizatorjev. Štartnina je 10€ za tekače in pohodnike, ki se želijo prijaviti in prejeti simbolično darilo ter klobaso na vrhu. Otroci, kot vedno v NTP, tečejo brezplačno.
Tečemo na lastno odgovornost, prireditev bo ob vsakem vremenu. Tek poteka po Pravilih NTP 2009.

START teka na 4,1 km za člane in osnovnošolsko kategorijo F3/P3 je ob 10:00 v Ložu.

START teka na 1600 m za osnovnošolske kategorije F1/P1 in F2/P2,  je ob 10:40 pri Sv. Ani.

Pazi NOVO! Da ne bodo bolele pretegnjene kite in mišice se pridružite profesorici športne vzgoje Valentini Rebec in se dobro ogrejte. Zbirno mesto je pred štartom teka v Ložu.

Vse informacije o prireditvi dobite na spodnjih kontaktih:
Nejc Kordiš, 031236362 in Matej Zakrajšek, 041985291

ZGODOVINA TEKA in REZULTATOV: Spletna stran organizatorja s preteklimi rezultati WWW.
Zanimivosti o kraju prireditve: LOŽ, KRIŽNA GORA, KRIŽNA JAMA in še vremenska napoved za Lož.

PARTNERJI NTP 2009:
fso%20120x60 - Vabilo na 7. Tek na Križno goro Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Novolit logo - Vabilo na 7. Tek na Križno goro
Novolit d.o.o., Nova vas

Pogrešate kakšno informacijo o prireditvi, ki je pred nami in se je nameravate udeležiti? Imate mnenje ali predlog? Zapišite jih v Komentar – to možnost najdete tu spodaj.