TeknaKriznogoro 2010 pasica - Rezultati 8. Teka na Križno goro

Kljub dežju in množici prireditev po Sloveniji, je 8. Tek na Križno goro privabil več kot 100 tekačev.

Nedeljsko jutro ni obetalo prijetnega teka ali pohoda. Enostavneje se je bilo obrniti na drugi bok in hrrr-brrr … ampak ne mi! V Ložu je bilo prav prijetno turobno sivo, hladno in skoraj še deževno, idealno za stopit v lužo in tečt seveda. Štartali smo v Ložu, malo mlajši na Sveti Ani, pa pri prvi kapelici in najmlajši malo pod vrhom križane gore. Prvi so rekli, da bi šlo hitreje, če ne bi bilo tako spolzko, zadnji pa, da je letos gora še malo bolj strma.

V cilju nas je bilo sto in še štirje, ki smo se razvrstili, kot pravijo REZULTATI:

(Če želite, da se vam rezultati odprejo v čez celo stran uporabite spodnje povezave.)
Rezultati po KATEGORIJAH, 8. Tek na Križno goro; Lož, 18.4.2010

Rezultati ABSOLUTNO, 8. Tek na Križno goro; Lož, 18.4.2010

*Odlični tekačici Tina Mlakar in Urška Poje sta zaradi pravil NTP 2010 izločeni iz članskih uvrstitev. Za dosežen čas vseeno zaslužite čestitke.

Objavljamo še članske rezultate po PO DRUŠTVIH in KLUBIH.

Na vrhu smo bili deležni pogostitve in suhega prostora v cerkvi, da smo se preoblekli. Hvala tebi župnik! Vreme le ni bilo več tako turobno in splačalo se je potruditi in se udeležiti tega teka, še posebej pa zmagovalkam in zmagovalcem, ki so bili: Nadja pred Kristino in odlično Sonjo med ženskami ter brzivlak Simon pred Izakom in Markom med člani. Med otroki so zmagali natanko tisti, kot na Maistrovem teku dober teden nazaj, seveda pa je frajer vsak, ki je pritekel na vrh. Resno!

SKUPNO TOČKOVANJE V NTP 2010: ABSOLUTNO (člani),  KATEGORIJE (osnovnošolci in člani)

Slike in video sledijo… Če ste posneli tudi svoje, jih delite še z ostalimi, lahko vam jih objavimo.

NASLEDNJI TEK: V soboto 1.5.2010 ob 10:00 v Grahovem. Enajstič tečemo na Slivnico.

PARTNERJI NTP 2010:

fso%20120x60 - Rezultati 8. Teka na Križno goro

FS

Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport.
Športna zveza
Cerknica
Športna zveza Cerknica je nosilec Notranjskega tekaškega pokala 2010

… in ne pozabi, Lepu je tečt!