odbojkarica - Odbojkarice pozor!Spoštovane odbojkarice,

na pobudo predsednika Športne zveze Cerknica, Milana Gornika, smo pridobili trenerja in termin v telovadnici za namen igranja in treniranja odbojke za ženske.

Trener v tej sezoni bo g. Nace Farkaš, termin pa vsak četrtek od 17:30 do 19:00 v telovadnici OŠ Grahovo.

Vabljene ste vse ženske, ki imate željo igrati odbojko ali se jo naučiti ter jo redno trenirati. Namen teh treningov bo ugotoviti število interesentk in glede na začetno znanje in stanje ekipe določiti cilje do konca sezone. V kolikor bo zanimanje in volja za igranje odbojke med puncami resno in v kolikor bodo prisotne tudi tekmovalne ambicije, bomo v prihodnosti skupaj ustanovili odbojkarski klub.

Glede na dober odziv v lanskem letu, ko smo že na glas razmišljali o ustanovitvi odbojkarskega kluba verjamemo, da boste priložnost izkoristile.

Vabljene na rekreacijo z odbojkarsko žogo v Grahovo!