Sovica konferenca prostovoljstvo - Sovica se predstaviV okviru Evropskega leta prostovoljnih dejavnosti za spodbujanje aktivnega državljanstva 2011, je zavod Oron pripravil več konferenc na temo prostovoljstva. Ena od njih, na temo prostovoljstva v športu, je potekala (že davnega) 19. maja in udeležila sva se jo skupaj s predsednikom TKD Sovice, Aljažem Gornikom.

Predstavila sva nekaj zgodovine, predvsem pa delovanje našega društva danes in se hvalila zeŁo. Ker sva požela dobre odzive že na konferenci, objavljam nekaj slik in video z vsebino celotne konference.

Slike: nekaj malega si jih oglejte v galeriji.

.

Video:
Zanimiv del se začne že v 4. minuti, ko na sceno stopi Dr. Primož PORI s Fakultete za šport, ki govori o Pomenu športne rekreacije na kakovot življenja. Zanimivo a malo dolgo predavanje. Jaz in Aljaž nastopiva proti konc,u nekje v 2. uri in pol… za hiter ogled pustite, da se vam video nalaga nekaj minut, da lahko preskakujete dele konference po želji: Konferenca o prostovoljstvu v športu

Več o projektu Evropsko leto prostovoljstva, ki ga izvaja Zavod ORON, si preberite tukaj: http://www.prostovoljstvonkr.si/slo/