Rezultati Teka po sledeh medveda, Loški Potok

Včeraj je preko 150 tekačic in tekačev vseh starosti teklo v Loškem Potoku. To je bil prvi tek v Notranjskem tekaškem pokalu  ebm-papst po poletnem premoru.

V težkih razmerah, v poletni pripeki, je v organizaciji Nevtralia kluba potekala 5. tekma letošnjega pokala. Proga spada med bolj razgibane, z vmesnimi spusti in klanci. Otroci so tekli v okolici prireditvenega prostora v Retju.

Na 7.5km dolgi progi za odrasle je pri fantih slavil Jaka Grže, drugo mesto si je pritekel Davor Krašovec, tretje pa Matej Jurančič. Pri dekletih je z novim rekordom proge slavila Varineja Drašler, druga je bila Mateja Ožanič, tretja Kristina Bele. Čestitke tudi vsem ostalim, ki ste premagali zahtevne razmere!

Oglejte si rezultate:

5. tek po sledeh medveda 2019 – rezultati absolutno
5. tek po sledeh medveda 2019 – rezultati po kategorijah

Pokal se preveša v zadnjo tretjino. Naslednji tek za NTP ebm-papst 2019 bo v nedeljo, 8.9. na Blokah pri Bloškem jezeru.
Po 5 tekih pri fantih vodi Borut Albreht, drugi je Izak Hribar Meden, tretji Jaka Grže. Pri dekletih je prva Mateja Ožanič, druga je Brigita Martinčič, tretja Kristina Bele.

Oglejte si točkovanje:

5. tek po sledeh medveda 2019 – točkovanje absolutno
5. tek po sledeh medveda2019 – točkovanje po kategorijah

Partnerji NTP ebm-papst 2019:

Generalni sponzor pokala je podjetje ebm-papst.Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport, Športne zveze Cerknica in občine Cerknica

fso%20120x60 - Rezultati Teka po sledeh medveda, Loški Potok
14519778 1859873500907694 1047403299859943743 n - Rezultati Teka po sledeh medveda, Loški Potok