V soboto, 24.6.2012, ob 17.00 uri se je začel Dnevno-nočni turnir v malem nogometu Grahovo 2012. Turnirja se je udeležilo 12 ekip, ki so bile razdeljene v 4 skupine. Po naših izračunih je torej na umetni travi v Športnem parku Grahovo igralo približno 100ljudi! Bravo nogometaši! Da je nogomet eden izmed najzanimivejših športov so potrdili tudi gledalci, ki po številu niso kaj dosti zaostajali za igralci! Tudi njihova številka je bila blizu 100. Ni kaj, kmalu bomo dohiteli povprečje gledalcev v 1. slovenski nogometni ligi 🙂 Glede na znanje, ki so ga v soboto pokazali nogometaši bo to povsem zasluženo.

DSC03722 300x224 - Rezultati Dnevno-nočnega turnirja v malem nogometu Grahovo 2012

Foto: Gregor Mišič

Turnir je bil zelo zanimiv in kakovosten. Kakovost so turnirju dali številni odlični posamezniki, med drugim so na turnirju nastopila tudi znana imena slovenskega športa (Adnan Bešič, David Bunderla, Jan Urbas), izjemne ekipe in dobra organizacija. Prav zaradi tega smo bili kar malo žalostni, ko je ob 23.15 uri sodnik odpiskal konec finalne tekme med ekipama KMN Loški Potok in Dolenja vas.  V finalu si je že po nekaj minutah prednost dveh golov priigrala ekipa iz Loškega Potoka, ki pa so jo Dolenjci nekaj minut pred koncem zasluženo izničili. Da je bil finale odločen po rednem delu so pol minute pred koncem tekme poskrbeli igralci Loškega Potoka, ki so lepo akcijo kornali z zadetkom!

Zmagovalca v boju za 3. mesto med ekipama NŠK in YDRIA MOTORS so določili penali v katerih so več mirnosti pokazali igralci NŠK-ja.

Najboljši igralec turnirja je postal Gregorič Matej iz zmagovalne ekipe KMN LOŠKI POTOK.

Najboljši vratar turnirja je postal Vrenko Peter iz drugouvrščene ekipe DOLENJA VAS.

Rezultati turnirja:

SKUPINA A :                             SKUPINA B:                               SKUPINA C:                                                                  

Nšk : Brestovci 1:1                 Radlek : Gin tonic 6:0                      U16 : TKD Sovica mlajši 0:2
Nšk : Bus Bar 1:0                   Radlek : Dolenja vas 2:3                   U16 : KMN Loški Potok 1:5
Brestovci : Bus bar 0:2            Gin Tonic : Dolenja vas 0:4               TKD Sovica mlajši : KMN Loški Potok 0:2

 

SKUPINA D:

Imperial : TKD Sovica 1:3
Ydria Motors : Imperial 2:0
Ydria Motors : TKD Sovica 4:1

POLFINALE:

Nšk : Dolenja vas 0:2
KMN Loški Potok : Ydria Motors 3:2 (po penalih)

PENALI ZA 3.MESTO:

Nšk : Ydria Motors 3:2

FINALE:

KMN Loški Potok : Dolenja vas 3:2