Danes je na Uncu potekal prvi tek v ELGONova Notranjskem tekaškem pokalu 2015.

NTP2015 znak1 - Rezultati in fotografije 7. Maistrovega teka na Uncu

Udeležilo se ga je dobrih 150 tekačic in tekačev, največ je bilo otrok. Organizator teka PGD Unec je organiziral tudi pohod po poteh generala Rudolfa Maistra.
Ob 10:30 so najprej štartali otroci v treh različnih kategorijah, nato pa je ob enajstih sledil štart teka na 8km.
Razgibanih 8km je med dekleti najhitreje pretekla Kristina Bele, druga je bila Mojca Modic, na najnižjo stopničko pa je stopila Natalija Mašera.
Pri fantih je slavil Luka Ljubič, drugi je pritekel Borut Albreht, kot tretji pa je v cilju končal Aleš Štor.
Čestitke prav vsem tekačicam in tekačem!

P4119752 1024x768 - Rezultati in fotografije 7. Maistrovega teka na Uncu

Oglejte si rezultate:

REZULTATI ABSOLUTNO

REZULTATI PO KATEGORIJAH

Fotografije: foto Nace Farkaš

Naslednji tek v ELGONova Notranjskem tekaškem pokalu je 13. Tek na Križno goro, ki bo 19.4. v Ložu!

PARTNERJI ElgoNOVA NTP 2015:

Generalni sponzor pokala je podjetje Elgo Nova
Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport in občine Cerknica fso%20120x60 - Rezultati in fotografije 7. Maistrovega teka na Uncu
 elgonova big logo 270 - Rezultati in fotografije 7. Maistrovega teka na Uncu– podpornik in donatorznak obcina cerknica napis zgoraj - Rezultati in fotografije 7. Maistrovega teka na Uncu

In ne pozabite:  Lepu je tečt!  icon smile - Rezultati in fotografije 7. Maistrovega teka na Uncu