Rezultati 6. teka ob Karlovci in skupno točkovanje 2019

Notranjski tekaški pokal ebm-papst 2019 je, kar se tiče tekov, končan. Sledi še slovesna podelitev pokalov in medalj, ki bo v Kulturnem domu v Cerknici 12. novembra ob 18:00.

8 tekov, 8 različnih, razgibanih preizkušenj. Preizkušenj, ki potekajo na in ob naravnih notranjskih znamenitostih. 8 tekov, od 4 do 15km, ki od tekačice in tekača zahtevajo vsestransko pripravljenost. Nekateri tekači z udeležbo na samo enem teku, nekateri, ni jih malo, kar na vseh. Sezona traja od aprila do sredine oktobra. Na tekih tečejo tako otroci, tudi predšolski, kot seveda odrasli tekači. Na tekih pokala srečujemo rekreativce, atlete, triatlonce, smučarje tekače, biatlonce, nekdanje vrhunske športnike, udeležence svetovnih prvenstev, olimpijce, celo gasilce. Vsi ti tvorijo NTP ebm-papst.

Današnji tek je potekal v organizaciji ŠZ Cerknica. Teku je bilo vreme naklonjeno, skoraj idealne temperature so privabile 145 udeležencev, od tega 77 odraslih in 68 otrok. Cicitekačev, tistih mladih upov, smo našteli 14.

Zmagovalci današnjega teka so postali pri fantih Borut Albreht, sledil mu je Jaka Grže, tretji je bil Matej Jurančič. Pri dekletih je slavila Mateja Ožanič, druga je bila Zoja Levec, tretje mesto si je pritekla Kristina Bele.

6. Tek ob Karlovici rezultati po kategorijah
6. Tek ob Karlovici rezultati absolutno

Podelili smo tudi najboljši povprečni čas pri dekletih in fantih, ta čas sta osvojila Toni Bavdek in Cvetka Komac. Čestitke!
6. Tek ob Karlovici cicitek in povprečni čas

Zmagovalec NTP ebm-papst 2019 je v velikem slogu postal Borut Albreht. Pri dekletih je to prvič postala Mateja Ožanič. Drugo mesto sta si priborila Jaka Grže in Kristina Bele. Na najnižjo stopničko bosta 12.11. stopila Simon Kočevar in Zoja Levec! Iskrene čestitke gredo tudi vsem ostalim!

6. Tek ob Karlovici točkovanje po kategorijah
6. Tek ob Karlovici točkovanje absolutno

FOTOGRAFIJE TEKA:

Jože Opeka galerija

Partnerji NTP ebm-papst 2019: Generalni sponzor pokala je podjetje ebm-papst.Izvedbo programa je omogočilo sofinanciranje Fundacije za šport, Športne zveze Cerknica in občine Cerknica

fso%20120x60 - Rezultati 6. teka ob Karlovci in skupno točkovanje 2019
14519778 1859873500907694 1047403299859943743 n - Rezultati 6. teka ob Karlovci in skupno točkovanje 2019– podpornik in donator
znak obcina cerknica napis zgoraj - Rezultati 6. teka ob Karlovci in skupno točkovanje 2019