Rezultati 19. teka po polhovih stopinjah, NTP ebm-papst
Pri gradu Snežnik je danes potekal že 19. tek po polhovih stopinjah. Idealne tekaške razmere, vedno odlična organizacija ŠRD Snežnik Kozarišče in krasna tekaška kulisa, je danes privabilo 101 udeleženca teka.

Notranjski tekaški pokal ebm-papst se preveša v zaključno fazo sezone 2023. Danes je v Loški dolini teklo 9 cicitekačev, 39 osnovnošolcev in 53 odraslih, ki so lahko izbirali med trasama na 14,6 in 7,7km. Tek na 7,7km ne šteje za NTP ebm-papst 2023.

Na 14,6km sta slavila Tina Ule in Tadej Vehovec.

Oglejte si rezultate:

14,6 po kategorijah
14,6 absolutno

REZULTATI 19.TEKA PO POLHOVIH STOPINJAH -7,7km

Skupno točkovanje po 8/9 tekov:

Polhove2023_tocke_absolutno
Polhove2023_tocke_kategorije

Za skupni seštevek šteje najboljših 8 rezultatov oziroma tudi manj, če ste manjkali na več kot eni prireditvi.

Naslednja, zadnja preizkušnja v Notranjskem tekaškem pokalu ebm-papst 2023 je Tek po Rakovem Škocjanu, ki bo v nedeljo, 15. oktobra. Odprte so cenejše prijave na www.timing.si, razpis pa si oglejte tule.

Zaključna prireditev bo letos 7. novembra v Kulturnem domu v Cerknici (18.00). Podelili bomo priznanja najboljšim in tudi tistim, ki se boste udeležili vseh 9 tekov.

Sponzor Notranjskega tekaškega pokala je podjetje ebm-papst iz Podskrajnika.
ebmpapst logo - Rezultati 19. teka po polhovih stopinjah, NTP ebm-papst