Rezultati 12. teka po Blokah

V idealnih razmerah je danes potekal že 12. tek po Blokah. Tek, ki je bil 2 leti odpovedan zaradi vsem znanih razmer, je znova zaživel v vsem svojem sijaju. Teklo je 120 tekačic in tekačev v vseh kategorijah.

ŠD Bloke je kot organizator znova poskrbel za lepo izpeljano prireditev. Po dolgi suši, tako tekaški in tisti, ki nas je bremenila zadnje mesece, so tekači znova zavzeli okolico Bloškega jezera. Otroški teki so potekali na krajših razdaljah ob jezeru, odrasli tek pa je potekal po razgibanem terenu Bloške planote.

Zmagi sta z izjemnimi časi slavila Jani Mulej in Darja Jereb, vse rezultate pa si oglejte spodaj:

Točkovanje absolutno
Točkovanje kategorije

Rezultati absolutno
Rezultati po kategorijah

Naslednji tek v Notranjskem tekaškem pokalu je Tek po polhovih stopinjah, ki bo v soboto, 1. oktobra, od 14:45 dalje v okolici gradu Snežnik. Spremljajte nas tudi na facebook strani Notranjskega tekaškega pokala.