REZULTATI 9.kola dne 21.2.2010
DRATARJI – PROFILLES 0 : 3
KOMUNALA CERKNICA – STOLETNI 2 : 6
VIBO RAKEK – VETERANI NK KOŠANA 2 : 1
VETERANI SODRAŽICA – VETERANI BUS BAR 1 : 1
ŠKOCJAN – SDG GODOVIČ VRTKO 1 : 3
JELKA BAR – N.Š.K. 3 : 0
EUROBOX – LETNIK 76 4 : 1
ISKRE – JELKA BAR 2 : 2
VALVAZORJEV HRAM – JOGA BONITO 4 : 3
PANDA – MAL SREČE 1 : 1
SOVICA – BAR TABOR LOGATEC 0 : 2
KOTAL – KMN SODRAŽICA 3 : 0
ALPOD PINK PANTER – RIZIKO BAR ELEKTRO BAR 1 : 3
POBLES – SR CLUB 6 : 1

LESTVICA po 9. kolu: *
SKUPINA A T Z P N dani  :  prejeti točke gol r.
1 RIZIKO BAR ELEKTRO BAR 9 9 0 0 36 : 11 27 25 6
2 ALPOD PINK PANTER 9 6 1 2 26 : 13 20 13 3
3 BAR TABOR LOGATEC 9 6 2 1 21 : 15 19 6 0
4 SOVICA 9 4 4 1 28 : 19 13 9
5 PANDA  9 3 3 3 26 : 14 12 12
6 MAL SREČE 9 3 5 1 20 : 22 10 -2
7 POBLES 9 3 5 1 26 : 25 10 1
8 SDG GODOVIČ VRTKO 9 3 5 1 16 : 30 10 -14
9 SR CLUB 9 3 6 0 20 : 30 9 -10
10 ŠKOCJAN 9 0 9 0 15 : 52 0 -40
:
SKUPINA B T Z P N dani  :  prejeti točke gol r.
1 KOTAL 8 7 0 1 31 : 8 22 23 6
2 KMN SODRAŽICA 8 7 1 0 26 : 15 21 11 3
3 EUROBOX 8 5 2 1 28 : 14 16 14 0
4 VALVAZORJEV HRAM  8 5 2 1 28 : 21 16 7
5 JOGA BONITO 8 4 4 0 32 : 20 12 12
6 LETNIK 76 8 3 5 0 16 : 28 9 -12
7 ISKRE 8 1 5 2 12 : 27 5 -15
8 JELKA BAR 8 1 6 1 13 : 26 4 -13
9 N.Š.K. 8 0 8 0 7 : 34 0 -27
:
VETERANI za mesta od 1 – 4 T Z P N dani  :  prejeti točke gol r.
1 VETERANI SODRAŽICA 9 6 1 2 36 : 6 20 30
2 VIBO RAKEK 9 6 1 2 30 : 11 20 19
3 VETERANI BUS BAR 9 5 1 3 24 : 13 18 11
4 VETERANI NK KOŠANA 9 4 4 1 24 21 13 3
VETERANI za mesta od 5 – 8
5 STOLETNI 8 3 3 2 18 : 18 11 0
6 PROFILLES 9 3 4 2 14 : 23 11 -9
7 DRATARJI 8 1 6 1 8 : 30 4 -22
8 KOMUNALA CERKNICA 9 0 8 1 6 : 38 1 -32
* točke, ki jih ekipa prenese v razigravanje
RAZPORED za končne uvrstitve, ki bo v nedeljo 28.2.2010 ob:  Končna uvrstitev ( mesto )
8:25 DRATARJI – KOMUNALA CERKNICA veterani 5-8
9:00 STOLETNI – PROFILLES veterani 5-8
9:35 SR CLUB – N.Š.K. 17
10:10 STOLETNI – DRATARJI veterani 5-8
10:50 SDG GODOVIČ VRTKO – JELKA BAR 15
11:25 POBLES – ISKRE 13
12:00 MAL SREČE – LETNIK 76 11
12:35 PANDA – JOGA BONITO 9
13:10 SOVICA – VALVAZORJEV HRAM 7
13:50 RIZIKO BAR ELEKTRO BAR – EUROBOX I – 6
14:25 ALPOD PINK PANTER – KMN SODRAŽICA I – 6
15:00 BAR TABOR LOGATEC – KOTAL I – 6
15:35 VETERANI BUS BAR – VETERANI NK KOŠANA veterani 1-4
16:10 RIZIKO BAR ELEKTRO BAR – KMN SODRAŽICA I – 6
16:50 ALPOD PINK PANTER – KOTAL I – 6
17:25 BAR TABOR LOGATEC – EUROBOX I – 6
18:00 VETERANI SODRAŽICA – VIBO RAKEK veterani 1-4
18:35 BAR TABOR LOGATEC – KMN SODRAŽICA I – 6
19:10 ALPOD PINK PANTER – EUROBOX I – 6
19:50 RIZIKO BAR ELEKTRO BAR – KOTAL I – 6

Zimska liga v malem nogometu je tik pred koncem. Vabim vas, da se udeležite podelitve priznanj po koncu zadnje tekme to nedeljo. Nagradili bomo po tri najboljše ekipe v obeh kategorijah (članska, veteranska) in s tem zaključili ligo 2009/10.

Vsem sezahvaljujem za udeležbo!

Samo Žnidaršič

 

Čestitam ekipi SOVICA, ki je po pomladitvi dozorela in dosegla najboljšo uvrstitev tik pred finalom. Pazite se jo na zadnji tekmi :D