Pozdravljeni kolesarji!

Prejšno nedeljo so se na štartu zbrali štirje kolesarji. Desan in Frenk sta prekolesarila 75 km dolgo traso preko Zaplane v slabih treh urah s povprečno hitrostjo 25,7 km/h, medtem ko sta šla Sabi in Elvis s kolesom do Logatca na tekaško prireditev, odkolesarila pa sta tudi nazaj. Dane, Vinko in Slavko so se udeležili Maraton Franja.

V nedeljo gremo na Dolenjsko. Trasa je naslednja: Cerknica – Nova vas – Sodražica – Sv.Gregor – Dvorska vas – Ortnek – Sv.Gregor – Zadniki – Nova vas – Ravnik – Topol – Stražišče – Cerknica. Dolžina je okoli 93 km.

Se vidimo v nedeljo dne 19.6.2011 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

POZOR! Začetek tur je preložen na 08.00 uro.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.

P.S. Predvidoma 25.6.2011 bo na sporedu naš drugi maraton, smer Gorenjska, natančneje Sveti Jošt nad Kranjem. Dolžina bo okoli 170 km in približno 2.300 višinskih metrov.