Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend so se na Nanos povzpeli štirje kolesarji. Dane, Slavko, Desan in Sandi so 97 km dolgo traso prekolesarili v slabih štirih urah s povprečno hitrostjo 24,7 km/h.

Ta vikend je podaljšan zaradi ponedeljkovega praznika, zato se bomo na kolo podali dvakrat.

V nedeljo gremo na Ljubljansko Barje. Trasa je naslednja: Cerknica – Vrhnika – Borovnica – Podpeč – Črna vas – Ig – Iški Vintgar – Strahomer – Podpeč – Rakitna – Cerknica. Dolžina trase je okoli 113 km.

V ponedeljek gremo na Idrijsko. Trasa je naslednja: Cerknica – Ravnik pri Hotedršici – Godovič – Medvedje Brdo – Gore – Ledinsko Razpotje – Idrija – Dole – Jelični Vrh – Godovič – Cerknica. Dolžina trase je okoli 100 km.

Se vidimo v nedeljo dne 14.8.2011 in v ponedeljek dne 15.8.2011 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.