Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni teden smo opravili praznično turo in naš letošnji prvi maraton.

Na praznično sredo se nas je zbralo šest kolesarjev. Dane, Slavko, Frenk, Bajec in Toni smo 84 km dolgo turo opravili v slabih treh urah in pol s povprečno hitrostjo 25,1 km/h, na Zaplani pa se nam je pridružil še Sabi.

V soboto se nas je za maraton zbralo 12 kolesarjev. Tina, Pile in Sabi so se podali na krajšo turco dolgo 61 km, medtem ko smo Bibi, Dane, Slavko, Bajec, Sandi, Elvis, Damjan, Rok in Toni traso dolgo 160 km prevozili v slabih šestih urah s povprečno hitrostjo 27,1 km/h.

V nedeljo gremo pogledat Vipavska Brda. Trasa je naslednja: Cerknica – Postojna – Podnanos – Vrabče – Senožeče – Postojna – Cerknica. Dolžina je okoli 88 km.

Se vidimo v nedeljo 13.5.2012 ob 09.00 uri v Cerknici pri pošti.

Vabljeni tudi na Sovičino torkovo rundo in Sovičino petkovo srečanje. Zbirno mesto je v Cerknici pri pošti ob 17.30 uri.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.