Pozdravljeni kolesarji!

Prejšni vikend smo opravili kar tri ture. Na sobotnem maratonu se je zbralo pet kolesarjev. Dane, Slavko, Frenk, Sandi in Damjan so traso ob rekah Soča in Idrijca dolgo 206 km prevozili v dobrih sedmih urah s povprečno hitrostjo 29,0 km/h. V nedeljo so se na radler na Kočo Mladiko podali štirje kolesarji.  Slavko, Desan, Frenk in Rok so 63 km prevozili v v dobrih dveh urah in četrt s povprečno hitrostjo 27,2 km/h. Na Dan državnosti je peterica Dane, Slavko, Vinko, Roman in Sandi prevozila 75 km  v dobrih dveh urah in pol s povprečno hitrostjo 29,0 km/h.

To nedeljo gremo čez mejo. Trasa je naslednja: Cerknica – Nova vas – Loški potok – Čabar – Prezid – Cerknica. Dolžina je okoli 88 km.

Se vidimo v nedeljo 1.7.2012 ob 08.00 uri v Cerknici pri pošti.

POZOR: Tura gre izven evropske unije, zato ne pozabite osebnega dokumenta.

Vabljeni tudi na Sovičino torkovo rundo in Sovičino petkovo srečanje. Zbirno mesto je v Cerknici pri pošti ob 18.30 uri.

POZOR: Začetek torkovih rund in petkovih srečanj je prestavljen na 18.30 uro.

Dodatne informacije dobite na 031 779 375 ali na .

Lp, Toni.