V sodelovanju z Notranjskim študentskim klubom organiziramo Dobrodelni nogometni turnir, ki bo potekal v nedeljo, 9.3.2014. Celotni denarni sklad turnirja gre v dobrodelne namene za PGD Cerknica. Danes je bil opravljen žreb za turnir v prostorih NŠKja. Prijavljenih je 6 ekip, ki so razdeljene v 2 skupine po 3. Prvi dve ekipi iz vsake skupine napredujeta v polfinale. Zmagovalca polfinala se pomerita za končno zmago, poraženca pa za 3. mesto v streljanju penalov.

Skupina A Skupina B
HRIBE UNITED DOLENJA VAS
BAR BABILON BOCA JUNIORS
MONTAŽA ATKI SINJE MODRI
———————————————————————————————————————————
Razpored
9:00 HRIBE UNITED : BAR BABILON
9:25 DOLENJA VAS : BOCA JUNIORS
9:50 HRIBE UNITED : MONTAŽA ATKI
10:15 DOLENJA VAS : SINJE MODRI
10:40 BAR BABILON : MONTAŽA ATKI
11:05 BOCA JUNIORS : SINJE MODRI
Polfinale
11:30 A1 : B2
11:55 A2 : B1
Penali za 3. mesto
12:20  ___________________ : ____________________
Finale
12:30  ___________________ :  ____________________

Igralci igrajo na lastno odgovornost! Veliko užitka pri igranju in pa seveda navijači in navijačice, lepo vabljeni!!