TKD Sovica prireja dnevno-nočni turnir v malem nogometu, ki bo potekal  v soboto, 23.6.2012, na igrišču v Športnem parku Grahovo pri Cerknici. Turnir se bo predvidoma začel ob 17:00 uri (točen pričetek je odvisen od števila prijavljenih ekip).
Igra se na umetni travi (glej priloženo sliko). Ekipam svetujemo, da igrajo v dvoranskih supergah ali supergah za umetno travo. Igranje v kopačkah je strogo prepovedano. Igra se po pravilih FIFE 4+1. Vsak tekmovalec igra na lastno odgovornost.
V primeru slabega vremena se bo turnir odigral v dvorani poleg igrišča.
IMG 8173 300x224 - Dnevno-nočni turnir v malem nogometu - Grahovo 2012
Prve tri ekipe prejmejo pokal in praktične nagrade. Nagrajena bosta tudi najboljši vratar in igralec turnirja.

Prijavnina na turnir znaša 50€ in jo je potrebo poravnati do žreba. Vsaka ekipa dobi pijačo in hrano!

Prijavite se lahko do petka, 22.6.2012, do 20:00 ure. Takrat bo potekal tudi žreb in sicer na igrišču z umetno travo v Grahovem. Po žrebu si boste lahko ogledali in tudi sami občutili igranje na umetni travi pod reflektorji.

Prijave in informacije:
Aljaž 040 777 582
Tine 040 350 004

Po odigranem turnirju se boste lahko sprostili in zabavali na gasilski veselici, ki bo potekala poleg igrišča! Za glasbo bo poskrbel ansambel Malibu!
Gasilci obljubljajo tudi “happy hour” 🙂